Filo Kiralama

Rent a car, lüks araç kiralama imkanı sunan profesyonel bir seçenektir. Bu kategoride modelli ve aynı zamanda lüks özelliklere sahip araçlar tercih edilmektedir. Bu sektörde firmalar kiraladığınız aracı havalimanına veya istediğiniz adrese getirmektedir. Günlük oto kiralama seçeneklerinin yanı sıra aylık ve yıllık kiralama seçenekleri de bu sektörde tercih edilmektedir. Filo kiralamada genellikle yıllık kiralama seçeneği tercih edilmektedir.

Kiralama işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden firmalar, yılın her gününde araç kiralama imkanı sunmaktadır. Ayrıca bu firmalar 365 gün araç kiralama seçeneği sunmaktadır.

Rent A Car Sözleşmesi

Jep, sedan, hatcback, toplu taşıma ve benzeri birçok araç seçeneğini uygun fiyat kategorisinde kiralayabilirsiniz. Sözleşmeli bir şekilde gerçekleşen kiralama işlemi, tatilciler için ve iş dünyası için pratik çözüm seçeneği sunmaktadır. Kiralama işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi ve kiralama dönemi boyunca hukuki sorunlarla karşılaşılmaması için sözleşme imzalanmaktadır.

Sözleşmede adı geçen kişiler aracı kullanabilir. Özellikle şirket bazında filo kiralama işlemlerinde, aracı kullanacak elemanların isimleri sözleşmeye eklenmektedir. Rent a car hizmetinde, aracın muayenesi, sigortası, kaskosu, vergisi ve benzeri masrafları firmaya aittir. Kiralayan firma, yakıt, park ücreti, köprü ücreti ve trafik cezası gibi masraflarından sorumludur.

Sözleşme şartlarına aykırı şekilde araç kullanımı durumunda, araç geri alınır. Kaza veya çalınma gibi durumlarda firma ile irtibata geçilmelidir. Bu gibi durumlarda gerekli resmi işlemler firma tarafından takip edilmektedir.

Online Rezervasyon

Oto kiralama hizmetinde en önemli konulardan biri rezervasyondur. Erken rezervasyon işlemleriyle, oto kiralama hizmeti daha pratik bir hale gelmektedir. İstediğiniz internet üzerinden tercih ederek kiralayabilirsiniz. Yeni nesil modern araç filosu kiralamak isteyen firmalar için özel şartlar söz konusudur.

© 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -